!
!

KAIP NIUJORKE

Žirmūnai – viena iš didžiausią plėtros potencialą turinčių ir pamėgtų teritorijų Vilniuje. Netoli projekto planuojama Šiaurinė gatvė, sujungsianti Vakarinį aplinkkelį su Žirmūnais, o iškeldinus autobusų parką bus vykdoma teritorijos konversija į daugiafunkcę erdvę su viešosiomis erdvėmis, želdynais, mokymosi įstaigomis, sporto aikštynu, gyvenamaisiais ir komerciniais pastatais. Šie netolimi pokyčiai rajoną pavers „Didžiuoju obuoliu“, kuriame norisi gyventi ir būti.

Tačiau jau ir šiandien čia gyventi itin patogu kaip Niujorke, nes pramogos ir reikalai, poilsis ir darbai, stotelės ir takai – visai šalia namų.

Kaip atvykti

REGISTRUOKIS SUSITIKIMUI

Įsigykite norimą butą 1-4 aukšte iki 8000 EUR mažesne kaina! Kaip Niujorke by CITUS I etapas jau kyla mieste, kuris nemiega.

1,5-2 kamb. butai nuo 3135 EUR/m2

3-4 kamb. butai nuo 2889 EUR/m2

NE TAI KO IEŠKAI?
APSIDAIRYK KITAPUS
GATVĖS

Ypač intensyviai besikeičiančioje Verkių ir Žirmūnų mikrorajonų sandūroje, šalia urbanistinio „Unideco“ apdailos centro planuojamas daugiafunkcinis A++ energinės klasės projektas su būstais, komercinėmis, prekybos bei laisvalaikio erdvėmis MŪNAI by CITUS.

2023–2028 m.

Statybos metai

477

Butai

15

Komercinių
patalpų

REGISTRACIJA

Morbi vitae metus sit amet ipsum congue tempus. Maecenas non mauris eu lectus elementum fermentum et nec est. Morbi congue in elit sit.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.