!
!

CITUS

PLĖTOTOJAS

Išskirtiniai būstai. Konversijos menas. Netradiciniai verslo sprendimai. Esame įsimintinų, aukštesnę vertę kuriančių projektų pradininkai. Siekiame edukuoti visuomenę ir rinką, nes tikime, kad inovacijos ir technologijos yra vertingiausios tuomet, kai yra naudojamos. Tuo vadovaujamės patys, savo kelyje kartais klystame, bet visada mokomės ir augame.

Mūsų akimis, Niujorkas yra daug daugiau nei klišinis miestas iš ekranų. Tai yra nuolatinis virsmas, kur sena tampa nauja - kaip amžinas variklis. Hudson Yards rajonas pakeitė pasaulio požiūrį į visą miestą, o High Line traukinio bėgių „varlė“ virto į parko „princą". Yra daug pavyzdžių, ir tą žada Žirmūnų bei Verkių konversija. Joje įžvelgėme unikalią sąsają tarp Vilniaus ir Niujorko miestų, kurią norėjome įkūnyti - taip gimė Kaip Niujorke by CITUS.

!
!

EVENTUS PROJEKTAI

ARCHITEKTAI

Kaip Niujorke by CITUS - tai projektas prisidedantis prie šiaurinėje Žirmūnų dalyje buvusios pramoninės zonos regeneracijos, atveriant ją miestiečiams, kuriant naujas gyvenamąsias ir verslo erdves. Stambiatūrė pastato architektūra suvaldoma architektūrinės raiškos priemonėmis, atitinkamai parenkant medžiagiškumą ir tūrius skaidančius kompozicinius elementus. Vadovaujantis šiandieniniais aplinkos formavimo kokybės standartais būsimiems gyventojams projektuojamas erdvus privatus kiemas su įvairiafunkcėmis zonomis. Miesto gyvenimui numatomos erdvios naujai projektuojamos gatvės prieigos, o šalia jų pirmajame aukšte projektuojamos patalpos, leisiančios kaimynystėje įsikurti verslui: įvairioms  paslaugoms, bei smulkiai prekybai. Darniame dialoge tarp projekto vystytojų ir projektuotojų priimti sprendimai materializuojasi kurdami tvarią ir jaukią gyvenamąją aplinką.

!
!

SPRAYWAY

Dizaineris/menininkas Darius Janonis

Pagrindinė piešinio užduotis buvo atvaizduoti Niujorką. Tam pasitelkiau labiausiai žinomus objektus: gatvių pavadinimus (Wall st., Broadway), gatvių ženklinimo elementus, laisvės statulą, Empire State dangoraižį, Chrysler pastatą, bei Manhatano tiltą matomą iš Niujorko pusės. Šie objektai gerai visiems žinomi ir labai gerai atskleidžia, koks tai miestas - laisvas, kupinas šurmulio, veiksmo, skirtingų tautų ir mąstymo žmonių didmiestis. Šie elementai ir pateikė toną piešinio spalvų parinkimui (violetinė, oranžinė, geltona ir žalsva), jos tarpusavyje kontrastingos, kaip Niujorko žmonės, tačiau kartu kurią unikalią ir gražią darną.

DAUGIAU YOUTUBE

JAU PARDUOTA 58%, paskubėkite rinktis

Ar žinai, kad ši vieta – Vilniaus pokyčių centras?

Rinkis butą Žimūnuose – projekte Kaip Niujorke by CITUS! Registruokis susitikimui ir sužinok daugiau.

ATRINKTIEMS BUTAMS NUOLAIDOS IKI  8 000 EUR 

1,5 KAMB. BUTAI TIK NUO 101 059 EUR

NE TAI KO IEŠKAI?
APSIDAIRYK KITAPUS
GATVĖS

Ypač intensyviai besikeičiančioje Verkių ir Žirmūnų mikrorajonų sandūroje, šalia urbanistinio „Unideco“ apdailos centro planuojamas daugiafunkcinis A++ energinės klasės projektas su būstais, komercinėmis, prekybos bei laisvalaikio erdvėmis MŪNAI by CITUS.

2023–2028 m.

Statybos metai

477

Butai

15

Komercinių
patalpų

ATVIRŲ DURŲ DIENOS, GEGUŽĖS 22-23 D.

Kiekvieną dalyvį lepinsime individualiu dėmesiu. Pasikalbėsime, diskutuosime, atsakysime į kiekvieną Jūsų užklausą ir papasakosime apie Vilniaus pokyčių centrą, o kai klausimų nebeliks - pirmieji žengsite į žavųjį KAIP NIUJORKE projektą. 

Ar radai viską ko ieškojai?

Jei neradai reikiamos informacijos apie projektą – palik kontaktą, mes su Tavimi susisieksime artimiausiu metu ir atsakysime į visus klausimus.

1,5 KAMB. BUTAI TIK NUO 101 059 EUR

ATRINKTIEMS BUTAMS NUOLAIDOS IKI  8 000 EUR 

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.