atgal

Saulius Petreikis - "Bruoli" buvo filmuotas čia!

liepa 25, '22

!

Mūsų projektai siautėja dar neprasidėję!

 

Saulius Petreikis su komanda savo dainos „Bruoli“ vaizdo klipą nusprendė filmuoti projekto Kaip Niujorke by CITUS sklype dar prieš pradedant jo griovimo darbus!

 

Pasidairyki, kaip atrodė čia buvusių pastatų griaučiai ir gal pastebėsi kelias detales, kurias mums pavyko išsaugoti bei panaudoti šiame konversijos projekte!

 

REGISTRUOKIS SUSITIKIMUI

Specialus pasiūlymas statybų pradžios proga – įsigyk norimą butą ir gauk nuolaidą iki 8 000 EUR! Kaip Niujorke by CITUS I etapas jau kyla mieste, kuris nemiega.

NE TAI KO IEŠKAI?
APSIDAIRYK KITAPUS
GATVĖS

Ypač intensyviai besikeičiančioje Verkių ir Žirmūnų mikrorajonų sandūroje, šalia urbanistinio „Unideco“ apdailos centro planuojamas daugiafunkcinis A++ energinės klasės projektas su būstais, komercinėmis, prekybos bei laisvalaikio erdvėmis MŪNAI by CITUS.

2023–2028 m.

Statybos metai

477

Butai

15

Komercinių
patalpų

REGISTRACIJA

Morbi vitae metus sit amet ipsum congue tempus. Maecenas non mauris eu lectus elementum fermentum et nec est. Morbi congue in elit sit.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.