atgal

Nuolaidos butams 1-4 aukštuose

spalis 03, '23

!

BUTAI PERSPEKTYVIOJE LOKACIJOJE IR SPECIALŪS PASIŪLYMAI!

Žirmūnai visuomet buvo miestiečių traukos objektas, o įvertinus vietos perspektyvą bei pokyčius, kurie planuojami šioje vietoje, rajonas taps kasdieniu modernaus Vilniečio kelionės tikslu! Autobusų parkas išsikrausto, pramonės pastatai ir seni garažai nusitrina nuo žemėlapio ir visa 83 ha teritorija atgimsta. Nauji butai, švietimo įstaigos, laisvalaikio ir pramogų erdvės – kiekvienas ras kažką savo skoniui. Išvystyta infrastruktūra tavo keliones pavers greitais „nulėkimais“, o pavargus nuo miesto šurmulio čia pat rasi ir gamtos atokvėpį – Žirmūnų paplūdimį ir Ozo parką.

 

Daugiau apie Žirmūnų transformaciją gali sužinoti čia.

 

Kodėl verta gyventi Kaip Niujorke by CITUS?

  • A+ energinis efektyvumas, įrengta rekuperacinė vėdinimo sistema bei grindinis šildymas;
  • Gyvenamoji paskirtis ir funkcionalus butų išplanavimas;
  • Didžiulis vidinis kiemas su poilsio, darbo ir aktyvių veiklų zonomis, oranžerija, šunų žaidimų aikštele, konversijos elementais, meno ir žaliosiomis erdvėmis.
  • Pramogos, restoranai, parduotuvės ir paslaugos „Ogmios mieste“, darželiai, mokyklos ir būreliai – viskas šalia.

 

O dabar įsigyjant butą ir specialūs pasiūlymai:

  • 1,5-2 kamb. butai iki 6000 EUR mažesne kaina.
  • 3-4 kamb. butai iki 8000 EUR mažesne kaina.
  • Nuolaidos taikomos butams 1-4 aukštuose.

Registruokis į susitikimą, kurio metu sužinosi visą reikiamą projekto, statybų, vietos, infrastruktūros bei rinkos informaciją, kainas ir ypatingus pasiūlymus. 9 iš 10 klientų rekomenduotų CITUS konsultaciją savo draugams ir pažįstamiems!

 

Susitikime taip pat pasidalinsime CITUS analitikų įžvalgomis apie įperkamumą, kuris dėl augančių kainų ir didėjančio Euribor Vilniuje 2023 metais smarkiai sumažėjo - tapo prastesnis nei Amsterdame, Briuselyje ir Taline. Nuosavybės mažėjimo tendencija išliks ir ilguoju laikotarpiu priartės prie ekonomiškai stipresnių šalių rodiklių, o sostinėse nuosavybės santykis bus dar mažesnis. Pirkimas dabar reiškia lengviau įperkamą būstą geresnėje lokacijoje ir mažesnes įmokas po kelių metų. Daugiau informacijos susitikime.

REGISTRUOKIS Į SUSITIKIMĄ FORMOJE ŽEMIAU. 

REGISTRUOKIS SUSITIKIMUI

Įsigykite norimą butą 1-4 aukšte iki 8000 EUR mažesne kaina! Kaip Niujorke by CITUS I etapas jau kyla mieste, kuris nemiega.

1,5-2 kamb. butai nuo 3135 EUR/m2

3-4 kamb. butai nuo 2889 EUR/m2

NE TAI KO IEŠKAI?
APSIDAIRYK KITAPUS
GATVĖS

Ypač intensyviai besikeičiančioje Verkių ir Žirmūnų mikrorajonų sandūroje, šalia urbanistinio „Unideco“ apdailos centro planuojamas daugiafunkcinis A++ energinės klasės projektas su būstais, komercinėmis, prekybos bei laisvalaikio erdvėmis MŪNAI by CITUS.

2023–2028 m.

Statybos metai

477

Butai

15

Komercinių
patalpų

REGISTRACIJA

Morbi vitae metus sit amet ipsum congue tempus. Maecenas non mauris eu lectus elementum fermentum et nec est. Morbi congue in elit sit.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.