SAUGUMO
GARANTAS

Kareivių g. 2E, Vilnius

Darydami vieną didžiausių gyvenimo investicijų – įsigydami naują būstą – norime jaustis užtikrinti. Todėl CITUS savo klientams siūlo finansinių sąlygų paketą „Saugumo garantas“, kuris leidžia savo svajonių būstą su charakteriu įsigyti ir sprendimą priimti būnant ramiems dėl ateities.

 

Pasiūlymų paketą „Saugumo garantas“ sudaro trys neapibrėžtumą mažinantys žingsniai:

 

Lengvas startas. Šios sąlygos esmė – pradinė įmoka nuo 3 000 Eur. Likusią 15 proc. pradinio įnašo sumą galėsite sumokėti per 6 mėn. be jokio pabrangimo.

 

Užtikrinta kelionė. Jei susiklostytų situacija, kad 3 didieji Lietuvos bankai nesutiktų finansuoti rezervuoto būsto, iš sutarties galėtumėte pasitraukti, nepatirdami papildomų nuostolių: jau įnešti pinigai būtų grąžinti, jokios sankcijos nebūtų taikomos.

 

Sklandus posūkis. Jei jūsų rezervuoto buto kaina iki notarinio sandorio sumažėtų daugiau nei 5 proc. (vertinant pagal NT rinkos vertinimų ir analitikos įmonės „Ober–Haus“ skaičiuojamą kainų indeksą) ir dėl šios priežasties pasirinktumėte netęsti sandorio, dėl to taip pat nepatirtumėte papildomų nuostolių: jau įnešti pinigai būtų grąžinti, jokios sankcijos nebūtų taikomos.

REGISTRUOKIS SUSITIKIMUI

Specialus pasiūlymas statybų pradžios proga – įsigyk norimą butą ir gauk nuolaidą iki 8 000 EUR! Kaip Niujorke by CITUS I etapas jau kyla mieste, kuris nemiega.

NE TAI KO IEŠKAI?
APSIDAIRYK KITAPUS
GATVĖS

Ypač intensyviai besikeičiančioje Verkių ir Žirmūnų mikrorajonų sandūroje, šalia urbanistinio „Unideco“ apdailos centro planuojamas daugiafunkcinis A++ energinės klasės projektas su būstais, komercinėmis, prekybos bei laisvalaikio erdvėmis MŪNAI by CITUS.

2023–2028 m.

Statybos metai

477

Butai

15

Komercinių
patalpų

REGISTRACIJA

Morbi vitae metus sit amet ipsum congue tempus. Maecenas non mauris eu lectus elementum fermentum et nec est. Morbi congue in elit sit.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.