!

ATSAKOME Į DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMUS KLAUSIMUS

BŪSTO ĮSIGIJIMO ATMINTINĖ

Paruošėme Jums būsto įsigijimo atmintinę. Apie sudėtingus dalykus - paprastai ir aiškiai.

ATSISIŲSTI ATMINTINĘ
!
!

KAIP REZERVUOTI BUTĄ?

Pirmiausia, reikėtų išsirinkti patikusią erdvę ir parkavimo vietą. Tuomet yra pasirašoma Turto rezervacijos sutartis ir per 3 dienas sumokamas avansas. Taip Jūsų apartamentai laikomi rezervuotais.

!

AR REIKALINGAS TURTO VERTINIMAS?

Jei Jūsų bankas to reikalauja, reikia pateikti sertifikuoto vertintojo atliktą Turto vertinimą, kai būstas yra įregistruojamas Registrų centre. Vertintoją svarbu pasirinkti iš Jūsų banko pateikiamo vertintojų sąrašo.

!

IKI KURIO LAIKO REIKIA VISIŠKAI ATSISKAITYTI?

Jei būstas perkamas su kreditu – visiškas atsiskaitymas atliekamas po Pagrindinės pirkimo – pardavimo sutarties pas notarą pasirašymo.Jeigu būstas perkamas be kredito, pilnas atsiskaitymas atliekamas Pagrindinėje pirkimo – pardavimo sutartyje numatyta tvarka (iki arba po notarinės sutarties pasirašymo).

!

KADA GALIMA PRADĖTI BUTO ĮSIRENGIMO DARBUS?

Pasirašius Pagrindinę pirkimo – pardavimo sutartį Jums įteikiami raktai nuo būsto ir tuomet apdailos darbų pradžia jau yra galima.

!

KADA GAUSITE ANTRĄJĮ STATYBOS LEIDIMĄ IR BAIGSITE STATYBAS?

Antrąjį statybos leidimą planuojame gauti 2023 IV ketvirtį. 1 etapo statybos darbus planuojame baigti 2024 IV ketvirtį, 2 etapo statybos darbus planuojame baigti 2025 IV ketvirtį.

!

KAS BUS JEI NEGAUSIME PASKOLOS?

Jei pateiksite raštus iš 3 Lietuvos bankų, kad negaunate paskolos – jūsų sumokėta rezervacinė suma bus grąžinta.

!

KADA BUS GALIMA ATVYKTI Į BUTĄ SU DIZAINERIU/RANGOVU IR PRADĖTI ĮSIRENGIMĄ?

Atvykti į butą su dizaineriu galima po turto perdavimo, kai pastatą administruojanti įmonė perduoda vieną buto raktą klientui, tačiau įsirengimo darbus galima pradėti tik po notarinės sutarties pasirašymo. Būstą įsirengti reikia per 3 mėnesius todėl, kad buto inžinerinių sistemų įrengimas yra svarbus atliekant tam tikrus bandymus (pvz., sandarumo) reikalingus projekto 100% registracijai.

!

AR GALIMA ĮSIRENGTI KONDICIONIERIŲ?

Taip, kondicionierių galima įsirengti jo išorinį įrenginį sumontuojant balkone arba terasoje (pirmojo aukšto butams) ir apdengiant jį pagal projektuotojų parengtą schemą.

!

AR ELEKTROMOBILIO PARKAVIMO VIETOJE GALIMA PARKUOTI PAPRASTĄ AUTOMOBILĮ?

Pagal kelių eismo taisykles elektromobilių vietose gali būti parkuojami tik elektromobiliai.

!

KOKIOS ĮKROVIMO STOTELĖS BUS ĮRENGIAMOS ELEKTROMOBILIAMS?

Bus įrengiamos 11 kW galios įkrovimo stotelės. Stotelės srovė per fazę 16A.

!

AR BUS ĮRENGTA PARKAVIMO VIETŲ SVEČIAMS/KOMERCINIŲ PATALPŲ KLIENTAMS?

Parkavimo vietos yra suprojektuotos tik požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje, todėl svečiams bei komercinių patalpų klientams nėra pritaikytos. Automobilį galima bus parkuoti pagal Vilniaus miesto taisykles prie Riterių g. įrengtose vietose.

!

KADA GALIMA PASIRAŠYTI NOTARINĘ SUTARTĮ?

1 etapo notarines sutartis planuojame pradėti pasirašinėti 2024 II ketvirtį, 2 etapo notarines sutartis planuojame pradėti pasirašinėti 2025 III ketvirtį.

!

AR GALIMA DARYTI PAKEITIMUS AR APJUNGTI BUTUS?

Pakeitimų daryti negalima.

!

AR REIKĖS TURTO VERTINIMO?

Taip, turto vertinimas bus reikalingas.

!

AR BUS ĮRENGTA REKUPERACIJA BUTE?

Bus įrengti oro ištraukimo ir paėmimo ortakiai bei pagrindinis įrenginys (rekuperatorius). Ortakius per buto kambarius klientas turės įsirengti pats.

!

AR PLANUOJATE PRIVAŽIAVIMO PRIE PROJEKTO PAGERINIMĄ?

Privažiavimas jau yra suprojektuotas ir gautas leidimas Riterių gatvės įrengimui.

!

AR BUS ĮRENGTOS TERASOS? AR GALIMA ĮSIRENGTI VANDENS KRANELIUS PIRMO AUKŠTO TERASOSE?

Taip, terasos bus įrengiamos. Trinkelių danga pirmuose aukštuose ir medžio lentų danga terasose ant stogo. Kranelių įsirengti negalima, individualiai įsirengiant kranelius gali būti pažeistas fasadas ir dėl to galite netekti garantijos.

!

AR PROJEKTE BUS ĮRENGTOS STEBĖJIMO KAMEROS?

Taip, vaizdo kameros bus įrengtos.

!

AR JAU GALIMA KREIPTIS Į BANKĄ DĖL PASKOLOS?

Siūlome pasikonsultuoti su įvairiais bankais dėl paskolos sąlygų ir galimo paskolos dydžio, tačiau dėl garantinio rašto galėsite kreiptis tik projektui pasiekus 80% baigtumą, apie tai Jus informuosime iš anksto.

Neradote atsakymo?

SUSISIEKITE

REGISTRUOKIS SUSITIKIMUI

Įsigykite norimą butą 1-4 aukšte iki 8000 EUR mažesne kaina! Kaip Niujorke by CITUS I etapas jau kyla mieste, kuris nemiega.

1,5-2 kamb. butai nuo 3135 EUR/m2

3-4 kamb. butai nuo 2889 EUR/m2

NE TAI KO IEŠKAI?
APSIDAIRYK KITAPUS
GATVĖS

Ypač intensyviai besikeičiančioje Verkių ir Žirmūnų mikrorajonų sandūroje, šalia urbanistinio „Unideco“ apdailos centro planuojamas daugiafunkcinis A++ energinės klasės projektas su būstais, komercinėmis, prekybos bei laisvalaikio erdvėmis MŪNAI by CITUS.

2023–2028 m.

Statybos metai

477

Butai

15

Komercinių
patalpų

REGISTRACIJA

Morbi vitae metus sit amet ipsum congue tempus. Maecenas non mauris eu lectus elementum fermentum et nec est. Morbi congue in elit sit.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.